AirProtect OZONATOR


Zverejnené na: 09/12/2020

Sterilizačné zariadenie na báze ozónu, ktoré využíva princíp uvoľňovania ozónu do ovzdušia pomocou svetla. Ozón je jedným z najsilnejších známych oxidantov, ktorý v určitých koncentráciách dokáže rýchlo zničiť rôzne škodlivé baktérie vo vzduchu a vode. Považuje sa za silný baktericídny dezinfekčný prostriedok.

Vlastnosti:

Ozón generovaný zariadením má silné virucídne, fungicídne a baktericídne vlastnosti. Ničí všetky druhy patogénov. Znižuje zápach, odstraňuje znečisťujúce látky a osviežuje zatuchnutý vzduch. Baktericídny účinok ozónu je približne 50-krát účinnejší a 3000-krát rýchlejší ako účinok chlóru. Používa sa na čistenie vzduchu v miestnostiach, ako sú lekárske ordinácie, kancelárie, hotelové izby, reštaurácie a autá. Ozónový generátor je prenosný, ľahko použiteľný pre profesionálnych domácich majstrov Nízka spotreba energie, šetrí energiu. Bezpečné, tiché a efektívne. Využíva vysoké napätie, ako hlavný materiál na výrobu ozónu používa suchý vzduch alebo kyslík vo vzduchu. Eliminuje baktérie aj vírusy, znižuje zápach a osviežuje vydýchaný vzduch.

Špecifikácie:

Typ: 220 V
Množstvo vyprodukovaného ozónu: 24 g/h
Veľkosť objektu: 200 * 180 * 140 mm
Hmotnosť objektu: 1645g

Varovanie:

Je prísne zakázané, aby sa ľudia a zvieratá zdržiavali vo vnútri, keď je zariadenie v prevádzke. Výstupné napätie je nebezpečné. Počas prevádzky je prísne zakázané akýmkoľvek spôsobom sa dotýkať generátora. Bežné používanie generátora je možné 10 až 20 minút, ak je dlhšie ako 20 minút, odporúča sa použiť elektrický ventilátor na ochladenie zariadenia.Keramickú dosku čistite každý mesiac etylalkoholom a zariadenie používajte, keď je úplne suché. Týmto spôsobom zaručíte dlhšiu životnosť spotrebiča a správny

 

Zdieľajte!